Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Regionsmesterskap Vestlandet 2023
Mar 16, Bergen
Regionsmesterskap 1 2024 - Østfold og Vestfold
Mar 16, Tønsberg
Skate Malmö 2024
Mar 15, Malmö
Sonja Henie Trophy Interclub 2024
Mar 08, Oslo
Sonja Henie Trophy 2024
Mar 08, Oslo
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Tallinn Trophy Interclub 2016
Tondiraba Ice Hall
, Tallinn
Estonia
18 - 20 Nov, 2016
Best elements
Short program
Free skating
Category
No
Name
Score
No
Watch
Score
No
Watch
Score
Junior ladies 1
1
Polina SKORKINA
35.41
1
details
62.82
1
details
98.23
2
Katerina GRISHKUN
32.46
2
details
57.34
3
details
89.80
3
Brita Paula PÕDER
31.85
3
details
57.77
2
details
89.62
Junior ladies 2
1
Kristina ZGIRCHA
35.50
1
details
2
Maris KAMPUS
30.97
2
details
3
Maris LENTSO
23.83
3
details
Advanced novice boys
1
Yudong CHEN
33.73
5
details
82.28
1
details
116.01
2
Fang SHUAI
35.88
2
details
75.30
2
details
111.18
3
Andreas NORDEBÄCK
36.75
1
details
68.04
3
details
104.79
Advanced novice girls
1
Alena KANYSHEVA
45.34
1
details
88.84
2
details
134.18
2
Young YOU
36.49
3
video
90.40
1
video
126.89
3
Anna KUZMENKO
42.24
2
details
83.93
3
details
126.17
Basic novice B boys
1
Aleks JÕE
25.81
1
details
Basic novice B girls
1
Hannah SPRUNG
38.50
1
details
2
Kaia-Riin ROHTMAA
30.11
2
details
3
Austeja ZILINSKAITE
29.21
3
details
Basic novice A boys
1
Jegor MARTCHENKO
35.05
1
details
2
Arlet LEVANDI
29.79
2
details
3
Dmitrij DRUZS
28.19
3
details
Basic novice A girls
1
Polina POZEN
36.54
1
details
2
Eva MUTSO
33.94
2
details
3
Jelizaveta DAVYDOVA
33.65
3
details
Springs girls
1
Milana KLAVINA
34.25
1
details
2
Nikola GUSHCHINA
31.07
2
details
3
Eliza RIBKINA
24.01
3
details
Cubs boys 1
1
Daniels KOCKERS
29.77
1
details
2
Aleksander TALANTOV
29.47
2
details
3
Artem USTINOV
26.15
3
details
Cubs boys 2
1
Nikolajs KRIVOSHEJA
19.51
1
details
2
Nikita NESTEROV
18.06
2
details
3
Kellart LEPPIK
17.55
3
details
Cubs girls 1
1
Amalia ZELENJAK
33.61
1
details
2
Anastasia OLEKHNEVA
30.90
2
details
3
Jelizaveta RUDNEVA
29.97
3
details
Cubs girls 2
1
Karolina KOSENOKA
39.20
1
details
2
Zasmina JEFREMENKO
33.44
2
details
3
Elze OZECHAUSKAITE
32.16
3
details
Cubs girls 3
1
Dominica BOBKOVA
21.81
1
details
2
Linda DZERVE
20.55
2
details
3
Johanna Eliise RAHENDI
20.10
3
details
Chicks boys
1
Vladislav CHURAKOV
21.63
1
details
Chicks girls 1
1
Milana MOZHEIKO
37.52
1
details
2
Nikola FOMCHENKOVA
32.89
2
details
3
Helina KULL
31.41
3
details
Chicks girls 2
1
Sofia PIUKOVA
26.77
1
details
2
Gerda SMORODINA
23.99
2
details
3
Mia Nora ABRAS
23.89
3
details
Chicks girls 3
1
Maria Eliise KALJUVERE
22.34
1
details
2
Alexandra MARKOVA
22.13
2
details
3
Sofija-Somaella JUVONEN
20.70
3
details
Pre-chicks boys
1
Janis ZNOTINŠ
17.80
1
details
2
Daniel VEERANNA
13.90
2
details
Pre-chicks girls 1
1
Jelizaveta DERECHINA
22.29
1
details
2
Glafira USPENSKA
19.71
2
details
3
Anastasia TVERDOHLEBOVA
18.50
3
details
Pre-chicks girls 2
1
Olivia GERASIMOVA
16.20
1
details
2
Viktorija LANGE
16.05
2
video
3
Anastasija SCUGAREVA
14.92
3
details