Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Bradford Open 2024
Apr 15, Bradford
Hope Cup 2024
Apr 12, Tartu
9th Narcisa Cup
Apr 10, Jesenice
31st Triglav Trophy
Apr 10, Jesenice
Skate Copenhagen 2024
Apr 05, Hvidovre
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Best elements of each type
Mini Europa 2014
Type
Name
Country
Category
Segment
GOE
Score
Watch
CCoSp4
Aleksandra BOIKOVA
RUS
Junior ladies
Free skating
0.88
4.38
details
CCoSp3
Aleksandra BOIKOVA
RUS
Junior ladies
Short program
1.00
4.00
details
FCCoSp4
Elzbieta GABRYSZAK
POL
Junior ladies
Free skating
0.38
3.88
details
LSp4
Aleksandra BOIKOVA
RUS
Junior ladies
Free skating
0.88
3.58
details
FSSp4
Aleksandra BOIKOVA
RUS
Junior ladies
Short program
0.38
3.38
details
FSSp4
Aleksandra BOIKOVA
RUS
Junior ladies
Free skating
0.38
3.38
details
FCCoSp3
Oliwia RZEPIEL
POL
Junior ladies
Free skating
0.38
3.38
video
LSp3
Karoliine RAUDSEPP
EST
Gold girls
Short program
0.75
3.15
video
FCSSp4
Nina SADOWSKA
POL
Junior ladies
Free skating
0.13
3.13
details
FCSp3
Aliaksandra CHEPELEVA
BLR
Gold girls
Free skating
0.25
3.05
video
CCoSp2
Pavel BUYAVETS
BLR
Silver boys
Free skating
0.50
3.00
video
CCoSp2
Kseniya LIASNEUSKAYA
BLR
Silver girls
Free skating
0.50
3.00
details
FSSp3
Anastasiya ZAJTSEVA
BLR
Junior ladies
Free skating
0.38
2.98
details
FSSp3
Tatsiana MIHITS
BLR
Advanced novice girls
Free skating
0.38
2.98
details
FCSSp3
Mihhail SOKOLOV
EST
Advanced novice boys
Free skating
0.25
2.85
details
FSSp2
Mariya SALDAKAYEVA
BLR
Gold girls
Free skating
0.50
2.80
details
CCoSp1
Aliaksandra CHEPELEVA
BLR
Gold girls
Short program
0.75
2.75
video
FCCoSp2
Bianca SRBECKÁ
SVK
Silver girls
Free skating
0.25
2.75
details
CSSp3
Yauhenii PUZANAU
BLR
Gold boys
Short program
0.00
2.60
details
CSSp2
Mihhail SOKOLOV
EST
Advanced novice boys
Short program
0.13
2.43
details
FCSSp2
Oliwia RZEPIEL
POL
Junior ladies
Free skating
0.13
2.43
video
LSp2
Elzbieta GABRYSZAK
POL
Junior ladies
Short program
0.50
2.40
details
LSp2
Nadzeya NOVIK
BLR
Gold girls
Short program
0.50
2.40
details
FCSp2
Yulianna LASHKEVICH
BLR
Silver girls
Free skating
0.05
2.35
details
FSSp1
Valeriya KRANTOUSKAYA
BLR
Silver girls
Free skating
0.25
2.25
details
FCCoSp1
Karoliine RAUDSEPP
EST
Gold girls
Free skating
0.25
2.25
video
CCSp2
Ilya SUNTSEV
BLR
Junior men
Short program
-0.08
2.22
details
CCoSpB
Emilija OSTASHEVSKA
LAT
Bronze girls
Free skating
0.50
2.20
video
CCSp1
Ilya SUNTSEV
BLR
Junior men
Free skating
0.00
2.00
details
FCSp1
Weronika JAKUBOWSKA
POL
Advanced novice girls
Free skating
-0.08
1.82
details
FSSpB
Karyna VIARKHOVINA
BLR
Bronze girls
Free skating
0.07
1.77
details
LSp1
Tatsiana CHORNAYA
BLR
Advanced novice girls
Short program
0.25
1.75
video
CoSp1
Paulina MARKOWICZ
POL
Silver girls
Free skating
0.00
1.70
details
FCSpB
Tatsiana CHORNAYA
BLR
Advanced novice girls
Free skating
0.05
1.65
video
CoSpB
Marek GIERCZAK
POL
Bronze boys
Free skating
0.13
1.63
details
SSpB
Milana RAMASHOVA
BLR
Bronze girls
Free skating
0.50
1.60
video
USpB
Weronika FERLIN
POL
Bronze girls
Free skating
0.33
1.33
details
SSp1
Lukasz ZABICKI
POL
Bronze boys
Free skating
0.00
1.30
details
SSp1
Gabriela MIKSZTA
POL
Bronze girls
Free skating
0.00
1.30
details
SSp1
Natalia RACZKOWSKA
POL
Bronze girls
Free skating
0.00
1.30
details
Best jumps
Best combination jumps
Best spins
Best sequences