Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Norgescup Finale 2023-24
Mar 23, Fredrikstad
SKF-Trofén 2024
Mar 22, Piteå
World Championship 2024
Mar 18, Montreal
Regionsmesterskap Vestlandet 2023
Mar 16, Bergen
Regionsmesterskap 1 2024 - Østfold og Vestfold
Mar 16, Tønsberg
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Segment
Skate Celje 2015
Cubs girls 1
- Free skating
12 - 15 Nov, 2015
No
Name
Country
TES
PCS
Ded.
TSS
Watch
1
Julija LOVRENCIC
SLO
14.66
14.60
0.00
29.26
details
2
Albina SHATOKHINA
UKR
13.77
14.38
0.00
28.15
details
3
Zornitsa APOSTOLOVA
BUL
12.57
13.33
0.00
25.90
details
4
Lilla VARGHA
HUN
11.90
14.38
0.50
25.78
details
5
Gaia PUTAGGIO
ITA
11.21
13.98
0.50
24.69
details
6
Celina FRADJI
FRA
9.00
14.38
0.00
23.38
details
7
Giulia FERRARO
ITA
11.72
12.10
0.50
23.32
details
8
Una SOLOMUNOVIC
SRB
10.56
12.70
1.00
22.26
details
9
Daria ZSIRNOV
HUN
10.90
11.06
0.00
21.96
details
10
Laura SILJEG
SRB
10.77
11.68
0.50
21.95
details
11
Alexandra IGNATOVA
BUL
11.57
11.03
1.50
21.10
details
12
Klara SILJEG
SRB
9.33
11.26
0.00
20.59
details
13
Lana Stavana ZELNIK
SLO
10.17
10.23
0.00
20.40
details
14
Lili KRIZSANOVSZKI
HUN
8.22
11.88
0.00
20.10
details
15
Alexandra KORNIENKO
RUS
8.92
12.28
1.50
19.70
details
16
Beloslava DOCHEVA
BUL
9.47
10.63
0.50
19.60
details
17
Ziva BRACUN
SLO
9.27
10.00
0.50
18.77
details
18
Lilien NIKULASIN
HUN
7.61
10.86
0.00
18.47
details
19
Maja LOGAR
SLO
8.10
10.20
0.00
18.30
details
20
Ema VIDOVIC-HRUSTL
SLO
8.67
10.20
1.00
17.87
details
21
Sara DJORDIC
CRO
8.41
9.38
0.00
17.79
details
22
Anna RUSS
AUT
9.05
8.56
0.00
17.61
details
23
Tija Ota PUŠNIK
SLO
8.80
9.80
1.00
17.60
details
24
Réka MEZEI
HUN
7.94
9.18
0.50
16.62
details
25
Nika SAJOVIC
SLO
7.66
9.18
0.50
16.34
details
26
Ziva Brajlih NOVOSEL
SLO
8.41
7.70
0.50
15.61
details
27
Anika KOŠIR
SLO
6.63
9.16
0.50
15.29
details
28
Luce STIPANICEV
CRO
7.58
7.70
1.00
14.28
details
29
Dorothya KABELIK
HUN
4.76
8.98
0.50
13.24
details
30
Teya NIKOLAEVA
BUL
5.30
8.33
0.50
13.13
details
31
Masa DINIC
SRB
5.10
8.13
0.50
12.73
details
32
Melani PAVLOVIC
CRO
5.40
7.50
0.50
12.40
details
33
Anja SREDIC
CRO
4.83
7.08
0.00
11.91
details
34
Doga BECERIK
TUR
4.00
10.01
4.00
10.01
details
35
Ana KRALJ
SLO
3.50
6.26
0.00
9.76
details
36
Lara PILI
CRO
4.04
5.83
1.00
8.87
details
Best program components
Best elements
Judging statistics