Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Norgescup Finale 2023-24
Mar 23, Fredrikstad
SKF-Trofén 2024
Mar 22, Piteå
World Championship 2024
Mar 18, Montreal
Regionsmesterskap Vestlandet 2023
Mar 16, Bergen
Regionsmesterskap 1 2024 - Østfold og Vestfold
Mar 16, Tønsberg
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Segment
Mentor Torun Cup 2020
Junior ice dance
- Free dance
7 - 12 Jan, 2020
No
Name
Country
TES
PCS
Ded.
TSS
Watch
1
Arina USHAKOVA
/
Maxim NEKRASOV
RUS
56.04
50.10
0.00
106.14
details
2
Ekaterina KATASHINSKAIA
/
Aleksandr VASKOVICH
RUS
51.80
45.30
0.00
97.10
video
3
Loicia DEMOUGEOT
/
Theo LE MERCIER
FRA
51.29
43.90
0.00
95.19
video
4
Yulia ALIEVA
/
Artur BIKTIMIROV
AZE
49.26
44.00
0.00
93.26
video
5
Emily BROWN
/
James HERNANDEZ
GBR
48.65
44.40
0.00
93.05
video
6
Margarita SVISTUNOVA
/
Dmitry STUDENIKIN
RUS
47.23
41.20
1.00
87.43
video
7
Marie DUPAYAGE
/
Thomas NABAIS
FRA
45.82
39.30
0.00
85.12
video
8
Lou TERREAU
/
Noe PERRON
FRA
44.85
40.20
0.00
85.05
video
9
Villõ MARTON
/
Danyil SZEMKO
HUN
44.86
39.90
0.00
84.76
video
10
Tatjana BUNINA
/
Ivan KUZNETSOV
EST
44.15
37.60
0.00
81.75
video
11
Anne-Marie WOLF
/
Max LIEBERS
GER
43.44
35.70
0.00
79.14
video
12
Oliwia BOROWSKA
/
Filip BOJANOWSKI
POL
40.18
36.20
0.00
76.38
details
13
Karina SIDARENKA
/
Maksim YALENICH
BLR
39.83
37.20
1.00
76.03
details
14
Natallia PAZHYVILKA
/
Ilya DRANTUSAU
BLR
42.72
34.30
1.00
76.02
details
15
Darja NETJAGA
/
Marko Jevgeni GAIDAJENKO
EST
40.16
35.90
1.00
75.06
video
16
Lizaveta NOVIK
/
Oleksandr KUKHAREVSKYI
BLR
40.43
34.60
0.00
75.03
details
17
Lilia SCHUBERT
/
Kieren WAGNER
GER
40.76
33.60
0.00
74.36
video
18
Eva BERNARD
/
Tom JOCHUM
FRA
41.06
33.00
0.00
74.06
video
19
Lea ENDERLEIN
/
Malte BRANDT
GER
38.69
34.00
0.00
72.69
video
20
Katica KEDVES
/
Fedor SHARONOV
HUN
38.76
33.90
0.00
72.66
details
21
Anastasiya SAMMEL
/
Mykyta POGORIELOV
UKR
35.09
36.10
0.00
71.19
details
22
Noemi Maria TALI
/
Stefano FRASCA
ITA
38.84
30.20
0.00
69.04
details
23
Solene MAZINGUE
/
Maxime Dos REIS
FRA
35.68
32.90
0.00
68.58
video
24
Alexandria LOUGHLIN
/
Danila IUDIN
AZE
36.33
31.30
0.00
67.63
details
25
Arina KLIMOVA
/
Andrey PYULIN
RUS
32.34
35.70
1.00
67.04
details
26
Natalie NICOLL
/
Peter NICOLL
GBR
32.16
25.80
0.00
57.96
video
27
Maria PINTO
/
Raul BERMEJO
ESP
28.54
24.50
0.00
53.04
video
Best program components
Judging statistics