Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Norgescup Finale 2023-24
Mar 23, Fredrikstad
SKF-Trofén 2024
Mar 22, Piteå
World Championship 2024
Mar 18, Montreal
Regionsmesterskap Vestlandet 2023
Mar 16, Bergen
Regionsmesterskap 1 2024 - Østfold og Vestfold
Mar 16, Tønsberg
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Segment
Nasjonalt stevne 9 i 2015-16
Debs girls
- Short program
9 - 10 Jan, 2016
No
Name
Club
TES
PCS
Ded.
TSS
Watch
1
Kamilla Elise AABY
AKK
12.27
10.14
0.00
22.41
details
2
Charlotte Schøning CHUTJIAN
OSK
12.37
9.82
0.50
21.69
details
3
Oda GUNDERSEN
AKK
10.40
10.46
0.00
20.86
details
4
Tiril OMHOLT
BKK
12.20
8.20
0.00
20.40
details
5
Christine Alexandra Jilenko ANGERMO
OSK
11.31
8.74
0.00
20.05
details
6
Malene Johansen TRENGEREID
BKK
10.93
9.46
0.50
19.89
details
7
Nayah THU
OSK
9.90
9.66
0.00
19.56
details
8
Lisa YU
OI
9.94
9.04
0.00
18.98
details
9
Ann-Charlott DIMCEVSKA
BKK
9.70
8.74
0.50
17.94
details
10
Karen KOLLER LØLAND
BKK
11.10
7.14
1.00
17.24
details
11
Nora Pile HAUGE
LIL
8.83
8.60
0.50
16.93
details
12
Liv Nora LARSEN
SKK
8.60
8.26
0.00
16.86
details
13
Åshild LUNDBY
RKK
9.09
7.66
0.00
16.75
details
14
Edle Marlene Hauge KJELLSEN
BKK
8.77
8.26
0.50
16.53
details
15
Astrid LILLE
AKK
9.47
7.46
0.50
16.43
details
16
Marie PRYME HYSTAD
BKK
9.00
7.34
0.00
16.34
details
17
Ronja RONDESTVEDT
OSK
8.97
8.32
1.50
15.79
details
18
Signe Fu Yu RYEN
RKK
7.90
7.84
0.00
15.74
details
19
Annabel MACCONNELL
GKK
8.90
6.74
0.50
15.14
details
20
Tuva Westby MARTINSEN
RKK
8.33
7.20
0.50
15.03
details
21
Hanne ELIASSEN
LIL
7.80
7.40
0.50
14.70
details
22
Vibeke Suk Nam CHENG
TT
7.20
7.88
0.50
14.58
details
23
Irina Karen ASTORGA
BKK
7.60
7.20
0.50
14.30
details
24
Sara Langeland FÆREVAAG
BKK
8.16
8.56
2.50
14.22
details
25
Íris Björg PÉTURSDÓTTIR
BSK
7.23
7.00
0.50
13.73
details
26
Magdalena KROL
OSK
6.30
7.32
0.00
13.62
details
27
Malin HAARA
BKK
8.27
5.98
1.00
13.25
details
28
Ylva Gran JONASSEN
TT
7.37
5.88
0.00
13.25
details
29
Lisa LIND
RKK
5.87
7.02
0.00
12.89
details
30
Jenitha SITTAMPALAM
TT
6.07
6.00
0.00
12.07
details
31
Lise RAMBERG
FKK
7.14
5.34
0.50
11.98
details
32
Iona RITCHIE
SKK
6.31
5.66
0.00
11.97
details
33
Christine OKSVANG
RKK
4.80
5.20
1.00
9.00
details
Best program components
Best elements
Judging statistics