Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Regionsmesterskap Vestlandet 2023
Mar 16, Bergen
Regionsmesterskap 1 2024 - Østfold og Vestfold
Mar 16, Tønsberg
Skate Malmö 2024
Mar 15, Malmö
Sonja Henie Trophy Interclub 2024
Mar 08, Oslo
Sonja Henie Trophy 2024
Mar 08, Oslo
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Lounakeskus Trophy 2015
Tartu Lõunakeskuse Jäähall
, Tartu
Estonia
20 - 22 Feb, 2015
Best elements
Short program
Free skating
Category
No
Name
Score
No
Watch
Score
No
Watch
Score
Junior ladies 1
1
Sindra KRIISA
40.73
2
details
76.65
1
details
117.38
2
Alicia TSINGISSER
34.53
4
details
71.86
2
details
106.39
3
Katjaana KANNINEN
37.79
3
details
60.93
4
details
98.72
Junior ladies 2
1
Karina BOJKOVA
40.62
1
details
2
Laura Anna TAMMESOO
37.96
2
details
3
Amanda UTNANE
36.44
3
details
Advanced novice boys
1
Kristian CHASOVSKIH
23.35
1
details
51.06
1
details
74.41
Advanced novice girls
1
Aleksandra SHLAHOVA
29.72
1
details
52.15
1
details
81.87
2
Linda LUKAS
27.77
2
details
48.10
4
details
75.87
3
Mia KOSKINEN
25.59
8
details
50.03
2
details
75.62
Basic novice B girls
1
Merily KESKKÜLA
35.51
1
details
2
Martta LEHTONEN
34.24
2
details
3
Ksenia BOJKOVA
31.23
3
details
Basic novice A boys
1
Ivan MIHHAJLOV
32.42
1
details
2
Kirill KRAVTSUK
25.57
2
details
3
Aleks JÕE
20.71
3
details
Basic novice A girls
1
Viola SERGEJEVA
35.50
1
details
2
Gioia PUCCI
34.06
2
details
3
Anastasia-Anita ISSAEVA
32.74
3
details
Novice girls
1
Louna PENTTINEN
38.91
1
details
2
Adelina MALINEN
34.99
2
details
3
Elina LEPISTO
32.31
3
details
Springs girls
1
Milena SEDOLA
24.45
1
video
2
Lana RIBNIKOVA
24.43
2
details
3
Laura HOLMBERG
22.28
3
details
Cubs boys 1
1
Arlet LEVANDI
27.76
1
details
2
Daniil BERTSEVITSCH
26.77
2
details
3
Jegor MARTCHENKO
25.28
3
details
Cubs boys 2
1
Grigoriy LUKYANOV
16.18
1
details
2
Efim KHMELYEV
15.40
2
details
3
Olaf-Olev ALAKIVI
13.02
3
details
Cubs girls 1
1
Kristina STAHHOVSKAJA
35.62
1
details
2
Victoria LASS
35.48
2
details
3
Anastasiya MUHACHEVA
34.63
3
details
Cubs girls 2
1
Evelina DIMANTE
21.67
1
details
2
Daniela DAVIDOVICH
19.81
2
details
3
Polina KUROTSKINA
18.58
3
details
Chicks boys 1
1
Jegors KUPRIJANOVS
20.09
1
details
2
Miron KORJAGIN
19.65
2
details
Chicks boys 2
1
Joan Alfred LAUK
16.45
1
details
Chicks girls 1
1
Maarja-Lill MADISSON
30.77
1
details
2
Jelizaveta RUDNEVA
29.87
2
details
3
Annabel TAABER
29.67
3
details
Chicks girls 2
1
Elizabeta BURKOVSKA
20.83
1
details
2
Valeria PRUTTSENKO
20.04
2
video
3
Alisa SMIRNOVA
19.80
3
details
Pre-chicks boys
1
Aleksis ADAMS
10.77
1
details
2
Svjatoslav PARASTATOV
8.27
2
details
Pre-chicks girls
1
Kristina KACHKINA
13.50
1
details
2
Arina BELJAEVA
13.10
2
details
3
Varvara CHEREMNYKH
11.02
3
details
Beginner girls 1
1
Arlette ARENDI
14.20
1
details
2
Helena KARU
13.60
2
details
Beginner girls 2
1
Katariina TERVAHARTIALA
18.94
1
details
2
Joanna LAIHONEN
18.14
2
details
3
Lita LEJNIECE
17.31
3
details
Beginner girls 3
1
Grete KUKK
14.50
1
details
2
Kerstin LOIT
13.30
2
details
3
Sofija BOLSHAKOVA
10.30
3
details
Beginner girls 4
1
Mira PITKANEN
14.87
1
details
2
Kätlin EDDOR
12.52
2
details
3
Lisette KALLAST
10.74
3
details