Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Black Sea Ice Cup 2024
Apr 04, Kranevo
Israel National Championships 2024
Apr 03, Holon
Norgescup Finale 2023-24
Mar 23, Fredrikstad
SKF-Trofén 2024
Mar 22, Piteå
Young Stars March 2024
Mar 18, Sheffield
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Best elements of each type
22nd Triglav Trophy
Type
Name
Country
Category
Segment
GOE
Score
Watch
4T
Artur GACHINSKI
RUS
Senior men
Free skating
1.67
11.97
details
3A
Alexander Dmitrievich PETROV
RUS
Junior men
Free skating
2.00
10.50
details
3Lz
Elena RADIONOVA
RUS
Junior ladies
Free skating
0.93
7.53
details
3F
Severin KIEFER
AUT
Senior men
Free skating
0.70
6.53
details
3F
Nikol GOSVIANI
RUS
Senior ladies
Short program
0.70
6.53
details
3Lo
Artur GACHINSKI
RUS
Senior men
Free skating
0.70
6.31
details
3Lo
Yura MATSUDA
JPN
Junior ladies
Free skating
0.70
6.31
details
3S
Daisuke MURAKAMI
JPN
Senior men
Free skating
0.70
5.32
details
3T
Giorgio SETTEMBRINI
ITA
Junior men
Free skating
0.70
4.80
details
3T
Viveca LINDFORS
FIN
Advanced novice girls
Free skating
0.70
4.80
details
2A
Miyabi OBA
JPN
Senior ladies
Short program
0.67
4.30
details
2A
Yura MATSUDA
JPN
Junior ladies
Short program
0.67
4.30
details
2Lz
Selin HAFIZOGLU
TUR
Junior ladies
Free skating
0.30
2.61
details
2F
Selin HAFIZOGLU
TUR
Junior ladies
Short program
0.30
2.28
details
2Lo
Anastasia VAIPAN-LAW
GBR
Advanced novice girls
Free skating
0.30
2.10
details
2Lo
Rebecca GHILARDI
ITA
Advanced novice girls
Free skating
0.30
2.10
details
2S
Giray SENOL
TUR
Junior men
Free skating
0.00
1.43
details
2T
Daisuke MURAKAMI
JPN
Senior men
Free skating
0.00
1.43
details
2T
Josip GLUHAK
CRO
Senior men
Free skating
0.00
1.43
details
2T
Josip GLUHAK
CRO
Senior men
Free skating
0.00
1.43
details
1A
Monica LINDFORS
FIN
Advanced novice girls
Short program
0.20
1.30
details
1A
Rebecca GHILARDI
ITA
Advanced novice girls
Short program
0.20
1.30
details
1A
Jasmine KUUSLA
FIN
Advanced novice girls
Free skating
0.20
1.30
details
1A
Karolina KUOKKANEN
FIN
Advanced novice girls
Free skating
0.20
1.30
details
1A
Lana PETRANOVIC
CRO
Advanced novice girls
Free skating
0.20
1.30
details
1Lz
Selin HAFIZOGLU
TUR
Junior ladies
Free skating
0.00
0.66
details
1Lo
Giorgio SETTEMBRINI
ITA
Junior men
Free skating
0.00
0.50
details
1Lo
Beatrice CENSI
ITA
Advanced novice girls
Free skating
0.00
0.50
details
1Lo
Karolina KUOKKANEN
FIN
Advanced novice girls
Free skating
0.00
0.50
details
1Lo
Martina ROTA
ITA
Advanced novice girls
Free skating
0.00
0.50
details
1S
Conor STAKELUM
IRL
Junior men
Free skating
0.00
0.40
details
Best jumps
Best combination jumps
Best spins
Best sequences