Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Norgescup Finale 2023-24
Mar 23, Fredrikstad
SKF-Trofén 2024
Mar 22, Piteå
World Championship 2024
Mar 18, Montreal
Regionsmesterskap Vestlandet 2023
Mar 16, Bergen
Regionsmesterskap 1 2024 - Østfold og Vestfold
Mar 16, Tønsberg
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Best elements of each type
Warsaw Cup 2010
Type
Name
Country
Category
Segment
GOE
Score
Watch
2A
Alessandra CERNUSCHI
ITA
Advanced novice girls
Short program
0.50
3.80
video
2Lz
Anna ANGOLOVA
UKR
Advanced novice girls
Short program
0.00
2.10
details
2Lz
Evelina RAGAITE
LTU
Advanced novice girls
Short program
0.00
2.10
details
2F
Lydie LEOVA
CZE
Advanced novice girls
Short program
0.20
2.00
details
2Lo
Alessandra CERNUSCHI
ITA
Advanced novice girls
Short program
0.20
2.00
video
1A
Aleksandra GOLOVKINA
LTU
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Angela OSINKINS
UKR
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Anna ANGOLOVA
UKR
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Arina KOSENKO
BLR
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Elzbieta GABRYSZAK
POL
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Essi RANTA
FIN
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Evelina RAGAITE
LTU
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Ieva DAUNORAVICIUTE
LTU
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Julija KRAVCENKO
LTU
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Karolina KUCHARZYK
POL
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Karoline KYSTAD
NOR
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Magdalena PREISSL
AUT
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Malgorzata ZAJAC
POL
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Marcelina LECH
POL
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Martine Isabel KILSAND
NOR
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Simona RAGO
ITA
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Sophia KARBON
AUT
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
1A
Weronika KASPRZAK
POL
Advanced novice girls
Short program
0.00
1.10
details
Best jumps
Best combination jumps
Best spins
Best sequences
Best program components