Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Black Sea Ice Cup 2024
Apr 04, Kranevo
Israel National Championships 2024
Apr 03, Holon
Norgescup Finale 2023-24
Mar 23, Fredrikstad
SKF-Trofén 2024
Mar 22, Piteå
Young Stars March 2024
Mar 18, Sheffield
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Best elements of each type
14th Tirnavia Ice Cup
Type
Name
Country
Category
Segment
GOE
Score
Watch
3Lz
Adam HAGARA
SVK
Senior men
Free skating
0.79
7.28
details
3Lob
Alica LENGYELOVA
SVK
Advanced novice girls
Free skating
0.98
6.88
details
3F
Olivia LISKO
FIN
Senior ladies
Short program
1.06
6.36
details
3Sb
Anastasia BRANDENBURG
SUI
Advanced novice girls
Free skating
0.86
6.16
details
3Lo
Oda Tønnesen HAVGAR
NOR
Junior ladies
Short program
0.98
5.88
details
3Tb
Alex VALKY
SVK
Advanced novice boys
Free skating
0.42
5.62
details
2Ab
Anna ZANIN
ITA
Advanced novice girls
Short program
0.66
4.96
details
2Ab
Anna CEROVSKA
CZE
Advanced novice girls
Short program
0.66
4.96
details
2Ab
Emma Maria CERKALOVA
SVK
Advanced novice girls
Short program
0.66
4.96
details
2Ab
Anna ZANIN
ITA
Advanced novice girls
Free skating
0.66
4.96
details
2Ab
Emma Maria CERKALOVA
SVK
Advanced novice girls
Free skating
0.66
4.96
details
3T
Noemi JOOS
SUI
Advanced novice girls
Short program
0.70
4.90
details
3S
Yasmine Kimiko YAMADA
SUI
Senior ladies
Free skating
0.57
4.87
details
3S
Noemi JOOS
SUI
Advanced novice girls
Free skating
0.57
4.87
details
2A
Yasmine Kimiko YAMADA
SUI
Senior ladies
Free skating
0.99
4.29
details
2A
Marko PILIAR
SVK
Junior men
Short program
0.66
4.29
details
2A
Chiara MINIGHINI
ITA
Junior ladies
Short program
0.66
4.29
details
2A
Minja PELTONEN
FIN
Junior ladies
Short program
0.66
4.29
details
2Lz
Hannah FRANK
AUT
Junior ladies
Free skating
0.21
2.52
details
2F
Ivelina BAYCHEVA
BUL
Senior ladies
Free skating
0.12
2.10
details
2F
Amanda ESKELIN
FIN
Junior ladies
Free skating
0.12
2.10
details
2F
Lucia BOGDANOVA
SVK
Junior ladies
Free skating
0.12
2.10
details
2Lo
Zofia GRZEGORZEWSKA
POL
Junior ladies
Short program
0.17
2.04
details
2S
Nina SOJKOVA
SVK
Junior ladies
Free skating
0.09
1.52
details
2T
Olivia LISKO
FIN
Senior ladies
Free skating
0.09
1.39
details
1A
Maxima REBERNIG
AUT
Advanced novice girls
Short program
0.15
1.25
details
1Lz
Lucia BOGDANOVA
SVK
Junior ladies
Free skating
0.00
0.66
details
1Lo
Oda Tønnesen HAVGAR
NOR
Junior ladies
Free skating
0.00
0.50
details
1T
Daniel RUIS
AUT
Junior men
Free skating
0.00
0.44
details
1S
Anna CEROVSKA
CZE
Advanced novice girls
Free skating
-0.03
0.37
details
Best jumps
Best combination jumps
Best spins
Best sequences