Skip to main content
RinkResults
Figure Skating Results
Languages
English
Bokmål
Main menu
Home
You are here
Home
Search
Skater
Competition
Judge
Club
Ice rink
Recent competitions
Black Sea Ice Cup 2024
Apr 04, Kranevo
Israel National Championships 2024
Apr 03, Holon
Norgescup Finale 2023-24
Mar 23, Fredrikstad
SKF-Trofén 2024
Mar 22, Piteå
Young Stars March 2024
Mar 18, Sheffield
Competitions/highlights
List competitions
List best elements
List high scores
List skaters
List officials
List countries
Best elements of each type
Tallinn Trophy 2013
Type
Name
Country
Category
Segment
GOE
Score
Watch
3Lz
Juho PIRINEN
FIN
Junior men
Free skating
0.18
6.18
video
3Lo
Roman GALAY
FIN
Junior men
Free skating
0.18
5.28
video
3S
Roman GALAY
FIN
Junior men
Free skating
0.18
4.80
video
3T
Helery HÄLVIN
EST
Senior ladies
Short program
0.53
4.63
video
2A
Helery HÄLVIN
EST
Senior ladies
Short program
0.50
4.13
video
2A
Helery HÄLVIN
EST
Senior ladies
Free skating
0.50
4.13
video
2Lz
Jemima RASMUSS
NOR
Junior ladies
Free skating
0.23
2.54
video
2Lo
Lotta MALINEN
FIN
Junior ladies
Short program
0.30
2.28
video
2F
Lotta MALINEN
FIN
Junior ladies
Free skating
0.23
2.21
video
2T
Juho PIRINEN
FIN
Junior men
Free skating
0.05
1.48
video
2S
Emmi KOUKKARI
FIN
Junior ladies
Free skating
0.00
1.43
video
2S
Pernille MOEN
NOR
Junior ladies
Free skating
0.00
1.43
video
2S
Sine Mari LEITE
NOR
Junior ladies
Free skating
0.00
1.43
video
1A
Anastasia LEBEDEVA
RUS
Cubs girls
Free skating
0.20
1.30
details
1A
Eva-Lotta KIIBUS
EST
Cubs girls
Free skating
0.20
1.30
details
1A
Katryna BIRGELAITE
LTU
Cubs girls
Free skating
0.20
1.30
details
1A
Maria MARMYSHEVA
RUS
Cubs girls
Free skating
0.20
1.30
details
1A
Calista KRASS
EST
Basic novice A girls
Free skating
0.20
1.30
video
1A
Jekaterina RUDNEVA
EST
Basic novice A girls
Free skating
0.20
1.30
video
1A
Rebekka Helena PINDMA
EST
Basic novice A girls
Free skating
0.20
1.30
video
1A
Dmitry SEROV
RUS
Basic novice A boys
Free skating
0.20
1.30
video
1A
Aurora HELANTO
FIN
Advanced novice girls
Short program
0.20
1.30
video
1A
Gerli KÄGI
EST
Advanced novice girls
Short program
0.20
1.30
video
1A
Guoste DAMULEVICIUTE
LTU
Advanced novice girls
Short program
0.20
1.30
video
1A
Laura Maria HAUKANÕMM
EST
Advanced novice girls
Short program
0.20
1.30
video
1A
Lukrecija PAULIKAITE
LTU
Advanced novice girls
Short program
0.20
1.30
video
1Lz
Amalia ZELENJAK
EST
Chicks girls
Free skating
0.07
0.67
details
1Lz
Annely POPEL
EST
Chicks girls
Free skating
0.07
0.67
details
1Lz
Kirsi Gertrud MEIGAS
EST
Chicks girls
Free skating
0.07
0.67
details
1Lz
Lukrecija EIDUKEVICIUTE
LTU
Chicks girls
Free skating
0.07
0.67
details
1Lz
Viola SERGEJEVA
EST
Cubs girls
Free skating
0.07
0.67
details
1Lo
Lukrecija EIDUKEVICIUTE
LTU
Chicks girls
Free skating
0.13
0.63
details
1F
Alesja FOMENKOVA
EST
Chicks girls
Free skating
0.07
0.57
details
1F
Anastasija KONGA
LAT
Chicks girls
Free skating
0.07
0.57
details
1F
Sabina LOMOVSKI
EST
Chicks girls
Free skating
0.07
0.57
details
1F
Vladimir TAGANOV
EST
Chicks boys
Free skating
0.07
0.57
details
1F
Jekaterina MIHHAJLOVA
EST
Chicks girls
Free skating
0.07
0.57
details
1F
Jekaterina MIHHAJLOVA
EST
Chicks girls
Free skating
0.07
0.57
details
1F
Adriana-Anet LAURI
EST
Cubs girls
Free skating
0.07
0.57
details
1S
Minttu RUOHO
FIN
Chicks girls
Free skating
0.00
0.40
details
1S
Meri FAGERLUND
FIN
Cubs girls
Free skating
0.00
0.40
details
Best jumps
Best combination jumps
Best spins
Best sequences